Թմրամոլներն առևանգել են բռնաբարողին և նրան շնաթոկով զբոսանքի հանել
Ֆրանսիական Նանսի քաղաքում բնակվող ամուսնական զույգի անվան շուրջ մեծ աղմուկ է բարձրացել։ Թմրանյութերից կախում ունեցող կինն ու տղամարդը մեղադրվում են մարդ առևանգելու, դաժանության և բռնություն գործադրելու համար։ Ֆրանսիական «L'express» պարբերականի փոխանցմամբ՝ նրանք որոշել են վրեժ լուծել «սեռական մոլագարից»։
Ձերբակալված կինը պատմել է, որ այդ տղամարդը բռնաբարել է իրեն, երբ ինքը թմրանյութերի ազդեցության տակ է եղել։ Հանցագործին արագ թաքնվել չի հաջողվել. ամուսինները նրան բռնել են, նախ՝ նյութական փոխհատուցում պահանջել, իսկ հետո, երբ տղամարդը հրաժարվել է վճարել, զույգը որոշել է, որ նա անձամբ պետք է վաստակի իր ազատությունը։
Ֆրանսիացի զույգը տղամարդու վզին շնաթոկ է անցկացրել և նրան տարել զբոսանքի՝ ստիպելով ողորմություն խնդրել։ Այս տարօրինակ տեսարանին ականատես եղած անցորդները զանգահարել են ոստիկանություն։

Во Франции наркоманы похитили насильника и выгуливали его на поводке
Громкий скандал разгорелся вокруг пары из французского города Нанси, страдающей наркотической зависимостью. Мужчину и женщину обвиняют в похищении человека, а также в жестокости и насилии. Все дело в том, что неназванная чета маргиналов решила отомстить насильнику, сообщает «Vesti.ru» со ссылкой на французское издание «L'express».
По словам задержанной женщины, она со своим возлюбленным похитила «сексуального маньяка», который изнасиловал ее, когда она находилась в состоянии наркотического опьянения. Быстро скрыться с места преступления насильнику не удалось. Муж и жена связали его и потребовали выплатить им материальную компенсацию за совершенное надругательство. Когда же захваченный в плен мужчина отказался платить, супруги решили, что он сам должен заработать себе на освобождение.
Французы надели на шею мужчины поводок и отправились с ними на прогулку, заставив насильника выпрашивать милостыню. Первый же человек, увидевший странную компанию, позвонил в полицию. Какое наказание грозит всем участникам этой истории, пока не известно. Наркозависимая пара свою вину отрицает.