Պավել Մանուկյան. «Իսկ Սերժ Սարգսյանը ե՞րբ չի լռում» (տեսանյութ)
Իշխանությունը ՊՊԾ-ի տարածքից հեռացրել է բժիշկներին: Այս մասին «Ա1+»-ին տեղեկացրել է «Սասնա ծռեր» զինված խմբի անդամ Պավել Մանուկյանը:
Վերջինս «Ա1+»-ից տեղեկացել է, որ ոստիկանությունը գիշերը ցուցարարներից ազատել է Խորենացի փողոցը, բայց դա նրան չի մտահոգել. «Մաքրել են, գիշերը նորից կհավաքվեն»:
Այն հարցին, թե ցուցարարներին հեռացնելուց հետո իշխանությունը բանակցություններում ավելի կոշտ չի՞ խոսում, պարոն Մանուկյանն ասել է. «Բանակցություններ տեղի չեն ունենում. ես այդպիսի բան չեմ տեսնում»:
Նա տեղյակ է, որ ինչ-որ բան քննարկվում է Ալեք Ենիգոմշյանի միջոցով: Իսկ, ըստ ապստամբի, ինչո՞ւ է լռում Սերժ Սարգսյանը:

Павел Манукян: «А когда Серж Саргсян не молчит?»
Власти увели с территории захваченного здания врачей. Об этом корреспонденту «А1+» сообщил член вооруженной группы «Сасна црер» Павел Манукян.
Ему рассказали, что полиция ночью освободила улицу Хоренаци от граждан, но это его не обеспокоило: «Очистили, ночью опять соберутся».
На вопрос, не ведут ли власти более жесткие переговоры после того, как люди ушли, Манукян ответил: «Переговоры не проводятся, я не вижу ничего такого».
Ему известно, что что-то обсуждается через Алека Енигомшяна.
На вопрос, почему, по его мнению, молчит Серж Саргсян, Манукян сказал: «А когда он не молчит? Особенно во время заговоров».