Երկօրյա աշխատանքային այցով Փարիզում գտնվող ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը գովեստի խոսքեր է շռայլել Ֆրանսիայի առաջին տիկին Բրիջիտ Մակրոնին:
«Դուք այնքան լավ տեսք ունեք»,-64-ամյա տիկին Մակրոնին ասել է Թրամփը, իսկ հետո նույնը կրկնել է նաև Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնին:
Բայց այսքանով էլ Թրամփը չի սահմանափակվել։ Որոշ ժամանակ անց նա Ֆրանսիայի առաջին տիկնոջը «հիասքանչ» է անվանել:
Երկու երկրները համաձայնեցրել են համապարփակ ռազմավարական գործընկերության մասին պայմանագիրը։
Կուտակումները Լարսի մոտ չեն վերանում։
24.12.2024 ● 00:22
Թրամփը գովեստի խոսքեր է շռայլել Ֆրանսիայի առաջին տիկնոջը․ «Դուք այնքան լավ տեսք ունեք» (տեսանյութ)

Президент США Дональд Трамп во время встречи с президентом Франции Эммануэлем Макроном сделал комплимент его супруге Бриджит.
«Вы в такой прекрасной форме», - заявил американский лидер, и, повернувшись к Эммануэлю Макрону, вновь восхитился физической формой его жены.
Однако этим Трамп не ограничился, и спустя некоторое время вновь отметил, что Бриджит Макрон прекрасна.
Трамп сделал комплимент первой леди Франции (видео)