ԵԱՀԿ ՄԽ համանախագահները ՀՀ և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարների հանդիպման առաջարկ են արել. ԱԳՆ խոսնակ
ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահները հունվարին Հայաստանի և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարների հանդիպման առաջարկ են արել:«Արմենպրես»-ի հետ զրույցում այս մասին հունվարի 8-ին ասաց ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանը:
«ԵԱՀԿ ՄԽ համանախագահների կողմից եղել է առաջարկ հունվարին անցկացնելու ԱԳ նախարարների հանդիպում: Հանդիպման մասին հայտարարությունը կարվի համաձայնեցված կարգով»,-ասաց Նաղդալյանը:
ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահները հունվարին Հայաստանի և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարների հանդիպման առաջարկ են արել: «Արմենպրես»-ի հետ զրույցում այս մասին հունվարի 8-ին ասաց ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանը:

Сопредседатели Минской группы ОБСЕ сделали предложение о встрече министров ИД Армении и Азербайджана – пресс-секретарь МИД Армении
Сопредседатели Минской группы ОБСЕ сделали предложение о встрече министров ИД Армении и Азербайджана в январе. Как передает «Арменпресс», об этом сообщает пресс-секретарь МИД Армении Анна Нагдалян.
«Сопредседатели Минской группы ОБСЕ сделали предложение о встрече министров ИД Армении и Азербайджана в январе. Заявление о встрече будет сделано по согласованию», – сообщила пресс-секретарь МИД Армении.