Ս/թ փետրվարի 28-ին, ժամը 15:00-ին Մատենադարանի հարող տարածքում տեղի կունենա Ժողովրդական կուսակցության նախագահ Տիգրան Կարապետյանի կազմակերպած հանրահավաքը:
Ժողովրդական կուսակցության լրատվական ծառայություն
Այդ ծածկագիրը օգտագործվում է զոհի հաշիվը նոր սարքում գրանցելու համար։
Դեպքի փաստով Լոռու մարզային քննչական վարչությունում նախաձեռվել է քրեական վարույթ։
06.01.2025 ● 18:29
Պայմանագիրը լրանալու է դեկտեմբերի 30-ին։ Եվ արդյոք հնարավոր չէր նախապես մրցույթ հայտարարել՝ ապահովելով մրցույթի մասնակիցների ներառականությունը։
Երկրաշարժը զգացվել է Վայոց Ձորի մարզում՝ 2-4 բալ, ինչպես նաև՝ Գեղարքունիքի մարզի Վարդենիս և Սյունիքի մարզի Սիսիան քաղաքներում՝ 2-3 բալ ուժգնությամբ։
ԵՐԲ ԴԱՏԱՐԿՎԵՑԻՆ ՌՈՒՍԱԿԱՆ ԶՈՐԱՆՈՑՆԵՐԸ, ԴՐԱՆՔ ՎԵՐԱԾՎԵՑԻՆ ԱՄԵՐԻԿՅԱՆ ՈՐԲԱՆՈՑՆԵՐԻ
Փետրվարի 28-ին տեղի կունենա Ժողովրդական կուսակցության կազմակերպած հանրահավաքը

28-го февраля с. г., в 15 00, на прилегающей к Матенадарану территории состоится митинг Народной партии (председатель – Тигран Карапетян).
Пресс-служба Народной партии
Сухопутные войска Ирана нанесли удары беспилотниками по базам США в Кувейте.
Спецпредставитель президента Франции по Ливану осудил провокационные атаки движения «Хезболла» против Израиля, но израильскую реакцию на них назвал несоразмерной.
В 2019 году Венесуэла разорвала дипломатические отношения с США после того, как тогдашняя американская администрация признала Хуана Гуайдо победителем президентских выборов в Венесуэле.
28-го февраля состоится митинг Народной партии