Փոքր բիզնեսի մասսայական սնանկացումներից խուսափելու համար կառավարությունը պարտավոր է նրանց հարկային արտոնություններ տրամադրել
Փոքր բիզնեսի մասսայական սնանկացումներից խուսափելու համար կառավարությունը պարտավոր է նրանց հարկային արտոնություններ տրամադրել, ժամանակավոր իջնել բիզնեսի վզից, ՀԴՄ տեռորը կանգնեցնել, թողնել մարդիկ վերականգնվեն։
Այլապես հետևանքները այնպիսին են լինելու, որ կորոնավիրուսին երնեկ կասեք։

Во избежание массового банкротства предприятий малого бизнеса правительство обязано предоставить им налоговые льготы
Во избежание массового банкротства предприятий малого бизнеса правительство обязано предоставить им налоговые льготы, временно сойти с их шеи, остановить террор с кассовыми чеками и позволить людям восстановиться.
Иначе последствия будут такими, что вспоминать о коронавирусе будете с ностальгией.