Ոստիկանության Արաբկիրի բաժանմունքից 27 քաղաքացի բերման է ենթարկվել, Aysor.am-ին հաղորդեցին ոստիկանության լրատվական ծառայությունից։
«Նրանց նկատմամբ արձանագրություն է կազմվել՝ վարչական իրավախախտումների վերաբերյալ օրենսգրքի 182-րդ հոդվածի համաձայն»,-հաղորդեցին ոստիկանությունից։
Ավելի վաղ Ազգային ժողովի դիմացից բերման էր ենթարկվել 4 քաղաքացի։ Վերջիններս ազատ են արձակվել։
Ոստիկանության Արաբկիրի բաժանմունքի դիմացից բերման է ենթարկվել 27 քաղաքացի. նրանց նկատմամբ արձանագրություն է կազմվել

Приводу подвергнуты 27 граждан, проводивших акцию у здания Арабкирского отделения полиции: в их отношении составлен протоколы
Приводу подвергнуты 27 граждан, проводивших акцию у здания Арабкирского отделения полиции, сообщает «Aysor.am» со ссылкой на заявление пресс-службы Полиции РА.
«В их отношении составлены протоколы по ст.182 Кодекса об административных правонарушениях», – сообщили в полиции.
Ранее 4 граждан подвергли приводу с территории перед зданием парламента РА. Позже они были отпущены на свободу.