Կարմիր գծերի 12000 դրամը դարձնելով 160.000 դրամ՝ հիմնավորում էին քաղաքը բեռնաթափելու ֆեյք բացատրությամբ:
Քաղաքային խնդիրները լուծելու համար ոչ այնքան գումար է պետք, որքան հարկ է ունենալ քաղաքական կամք, աշխատելու ցանկություն և, պարզապես, սիրել Երևանը։
21.12.2024 ● 09:51
Ասում էիր՝ թալանը բերեմ-բաժանեմ ժողովրդին․ 6,5 տարի է՝ բերում-բաժանում ես։
20.12.2024 ● 20:39
«Խաղաղության խաչմերուկ»-ից մինչև «տարեկան առնվազն 7 տոկոս տնտեսական աճ»-ն իրականում իշխանության կողմից սուտ խոստումների նոր փաթեթավորումներն են:
20.12.2024 ● 20:16
Որոշման ուժի մեջ մտնելու դեպքում ձեզնից յուրաքանչյուրը արտադատական կամ դատական կարգով կարող է պահանջել նախկինում գործած սակագնի և անվավեր ճանաչված սակագնի միջև առկա տարբերությունը։
Նիկոլ բառարաններում դեռ հարմար բառ, որակում չեմ գտնում քեզ, քո պահվածքը, արարքները գնահատելու և մեր ժողովրդի դեմ կատարածդ բնութագրելու համար

Тигран Абрамян – Пашиняну: «Жалости ты не достоин, но и положение у тебя незавидное: ты – конченый человек»
Учредитель и глава аналитического центра «Энакет» («Точка опоры») Тигран Абрамян на своей странице в «Facebook» обратился к заявлениям, озвученным сегодня премьер-министром Армении Николом Пашиняном на онлайн-пресс-конференции.
«Никол, послушал твои разъяснения касательно вчерашней твоей записи. Конечно, жалости ты не достоин, но и положение у тебя незавидное: ты – конченый человек.
В словарях я пока не могу отыскать удобного слова, характеристики, чтобы дать оценку тебе, твоим поступкам и описать то, что ты совершил против нашего народа.
Твоя политическая команда несет равноценную ответственность за подписанное тобой и за совершенные тобой преступления.