Երևանի ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցության անդամ Իզաբելլա Աբգարյանը դիմում է ներկայացրել խմբակցության կազմից դուրս գալու մասին:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին ավագանու 5-րդ նստաշրջանի 3-րդ նիստի ժամանակ ասաց Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Հրաչյա Սարգսյանը:
«Իզաբելլա Աբգարյանը շարունակում է ավագանու անդամի իր լիազորությունները և համապատասխան հանձնաժողովում իր աշխատանքները»,-նշեց Սարգսյանը:
Իզաբելլա Աբգարյանը Երևանի ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցությունից դուրս գալու դիմում է ներկայացրել

Член фракции «Мой шаг» Совета старейшин Еревана Изабелла Абгарян представила заявление о выходе из состава фракции.
Как передает «Арменпресс», об этом на 3-м заседании 5-й сессии Совета старейшин объявил заместитель мэра Еревана Грачья Саркисян.
«Изабелла Абгарян продолжит полномочия члена Совета старейшин и свою работу в соответствующей комиссии», – отметил Саркисян.
Изабелла Абгарян представила заявление о выходе из фракции «Мой шаг» Совета старейшин Еревана