Հայրենիք հանձնողները քայլ առ քայլ հետապնդելու են բոլոր նրանց, ովքեր պիտանի են մեր երկրին
Դատարանը բավարարեց Արա Սաղաթելյանին կալանավորելու վերաբերյալ միջնորդությունը՝ խափանման միջոց ընտրեց երկամսյա կալանավորումը:
Հայրենիք հանձնողներն ու թուրք-ադրբեջանական տանդեմի հետ սիրավետ մտածները քայլ առ քայլ հետապնդելու են բոլոր նրանց, ովքեր պիտանի են մեր երկրին։
Մեզ փորձում են կենտրոնացնել կենցաղի, ներքին կոնֆլիկտների, տարբեր հանրային դեմքերի ձերբակալություննների/կալանավորումների վրա, իսկ իրենք զուգահեռ իրականության մեջ մեր թշնամիների հետ պայմանավորվում ու տարածքներ են նվիրում, անորոշ հեռանկարով նախագծեր քննարկում, չմոռանալով սեփական բարեկեցության և վայելքների մասին։

Сдающие Родину будут шаг за шагом преследовать всех, кто полезен нашей стране
Суд удовлетворил ходатайство об аресте Ара Сагателяна, избрав в качестве меры пресечения двухмесячный арест.
Сдающие Родину и флиртующие с турецко-азербайджанским тандемом будут шаг за шагом преследовать всех, кто полезен нашей стране.
Нас пытаются сфокусировать на жизни, внутренних конфликтах, задержаниях/арестах различных общественных деятелей, а параллельно, в реальности, ведут переговоры с нашими врагами и дарят им территории, обсуждают проекты с неопределенными перспективами, не забывая о собственном благополучии и удовольствиях.