ՊՎԾ-ում լարված իրավիճակ է. աշխատակիցներին պարտադրում են մասնակցել Փաշինյանի հանրահավաքին
Mediaport-ի տեղեկություններով՝ ՊՎԾ-ում լարված իրավիճակ է. աշխատակիցներին պարտադրում են մասնակցել Փաշինյանի հանրահավաքին։
Բազմաթիվ աշխատակիցներ հրաժարվել են կատարել պահանջը, ինչից հետո Պետական վերահսկողական ծառայության ղեկավար Տիգրան Ուլիխանյանը պահանջել է, որպեսզի ազատման դիմում գրեն:

В ГКС крайне напряженная ситуация: сотрудников заставляют участвовать в митинге Пашиняна
Как сообщает «Mediaport», в Государственной контрольной службе царит крайне напряженная ситуация: сотрудников заставляют участвовать в митинге Пашиняна.
Многие сотрудники отказались выполнить требование, после чего руководитель Государственной контрольной службы Тигран Улиханян потребовал, чтобы они написали заявления об увольнении.