Իմ քայլի ցուցակը կազմում է Աննա Հակոբյանը
Arminsider տելեգրամյան ալիքը գրում է․ Վերջին շրջանում վարչապետի կինը՝ Աննա Հակոբյանը, հազվադեպ է հանրային միջոցառումների մասնակցում: Շատերի համար տարօրինակ է նման պասիվությունը Աննա Հակոբյանի կողմից:
ARMINSIDER տելեգրամյան ալիքի տեղեկություններով՝ Աննա Հակոբյանը զբաղված է Իմ քայլի նախընտրական ցուցակը կազմելու գործով: Նա այս օրերին հանդիպում է հնարավոր բոլոր թեկնածուներին և որոշում նրանց տեղն ու ապագա անելիքները:
Գործարարները, որոնք ցանկանում են պատգամավորական մանդատ ունենալ, ևս հանդիպում են Աննա Հակոբյանի հետ: Նման մարդկանց, ըստ մեր տեղեկությունների, խորհուրդ է տրվում համապատասխան փոխանցում անել Աննա Հակոբյանի հիմնադրամի հաշեհամարին և միայն փոխանցման կտրոնով ներկայանալ հանդիպման:
Ըստ մեր տեղեկությունների՝ Աննա Հակոբյանը թույլ չի տալիս Նիկոլ Փաշինյանին միջամտել ցուցակի կազման դժվար աշխատանքին: Նա վարչապետին համոզել է, որ սա իր խելքի բանը չէ ու ինքը շատ ավելի լավ ցուցակ կկազմի:

Список «Моего шага» составляет Анна Акопян
Список «Моего шага» составляет Анна Акопян. Бизнесмены, которые хотят получить мандат, должны перевести деньги в фонд Анны Акопян. Об этом сообщает тг-канал «Arminsider».
В последнее время супруга премьер-министра Анна Акопян редко участвует в публичных мероприятиях. Такая ее пассивность многим странна.
Как отмечает тг-канал, Анна Акопян занимается составлением предвыборного списка «Моего шага». В эти дни она встречается со всеми возможными кандидатами, чтобы определить их место и планы на будущее.
«Бизнесмены, желающие получить депутатский мандат, встречаются с Анной Акопян. По нашей информации, таким людям рекомендуется сделать соответствующий перевод на счет Фонда Анны Акопян, приходить на встречу только с распиской о переводе.
По нашей информации, Анна Акопян не позволяет Никола Пашиняну вмешиваться в нелегкую работу по составлению списка. Она заверила премьер-министра, что это не его ума дело, и она составит гораздо лучший список», – пишет «Arminsider».