Իշխան Սաղաթելյանը հուլիսի 11֊ին հանդես կգա մամուլի ասուլիսով. կամփոփվեն Եվրոպական խորհրդարան նրա այցի արդյունքները
ՀՅԴ Հայաստանի Գերագույն մարմնի ներկայացուցիչ Իշխան Սաղաթելյանը հուլիսի 11֊ին հանդես կգա մամուլի ասուլիսով. այս մասին նա հայտնել է իր ֆեյսբուքյան էջում.
«Սիրելի՛ հայրենակիցներ
Վաղը՝ հուլիսի 11֊ին, ժամը՝ 12։30֊ին, ՀՅԴ Հայաստանի Գերագույն մարմնի գրասենյակում հանդես կգամ մամուլի ասուլիսով։
Ասուլիսի ընթացքում կամփոփեմ Եվրոպական խորհրդարան իմ այցի արդյունքները, կանդրադառնամ մի շարք հանդիպումներում ձեռք բերված պայմանավորվածություններին։
Ասուլիսին, բնականաբար, կանդրադառնամ նաև ներքաղաքական զարգացումներին և առաջիկա անելիքներին։
Սիրով պատրաստ եմ պատասխանելու լրատվամիջոցների հարցերին»,-նշել է նա:

Ишхан Сагателян 11 июля выступит с пресс-конференцией
Представитель Верховного органа АРФД, член блока «Армения», один из лидеров Движения сопротивления Ишхан Сагателян в понедельник выступит с пресс-конференцией. Об этом он написал на своей странице в «Facebook».
Завтра, 11 июля, в 12:30 выступлю с пресс-конференцией в офисе Верховного органа АРФД в Армении.
В ходе пресс-конференции подведу итоги своего визита в Европейский парламент, расскажу о договоренностях, достигнутых на ряде встреч.
На пресс-конференции, разумеется, я прокомментирую также внутриполитические развития и предстоящие планы.
С радостью готов ответить на вопросы СМИ», – написал Сагателян.