Ոստիկանությունը որևէ հաղորդում չի ստացել Աշոտ Փաշինյանի վրա կատարված հարձակման վերաբերյալ
ՀՀ ոստիկանությունը որևէ հաղորդում չի ստացել Նիկոլ Փաշինյանի որդու՝ Աշոտ Փաշինյանի վրա կատարված հարձակման վերաբերյալ։ Այդ մասին Aysor.am-ին հայտնեցին ոստիկանության լրատվական բաժնից։
Հիշեցնենք, որ Աշոտ Փաշինյանի վրա կատարված հարձակման մասին այսօր հայտնել էր ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը։

Полиция не получала сообщения о нападении на Ашота Пашиняна
Полиция Армении не получала сообщения о нападении на сына премьер-министра Никола Пашиняна – Ашота Пашиняна. Об этом корреспонденту «Aysor.am» сообщили в пресс-службе полиции.
Напомним, ранее спикер парламента Ален Симонян сообщил на своей странице в «Facebook», что на Ашота Пашиняна было совершено нападение.