Իսպանացի ինֆլուենսերը ռոմանտիկ ընթրիքի ժամանակ կերել է սեփական ծնկի կռճիկը
Իսպանացի ինֆլուենսեր Պաուլա Գոնուն ցնցել և զայրացրել է մարդկանց այն բանից հետո, երբ բացահայտել է, որ իր սիրելիի հետ ռոմանտիկ ընթրիքի ժամանակ կերել է իր ծնկի կռճիկը:
Նա նկարագրել է իր ենթադրյալ ինքնականիբալիզմի արարքը «113» փոդքասթում, որը ներկայումս ունի ավելի քան 228,000 դիտում Youtube-ում: «Ես կերա իմ սեփական մենիկսի մի կտորը»,-հայտարարել է Պաուլա Գոնուն, որն ունի ավելի քան 1,48 միլիոն բաժանորդ YouTube-ու և 2 միլիոն հետևորդ՝ Instagram-ում։
Գոնուն, ով նաև TikTok-ում ունի մոտ 650,000 հետևորդ, պարբերաբար տարբեր թեմաներով տեսանյութեր է հրապարակում՝ նորաձևությունից մինչև խոհարարություն: Սակայն ոչինչ չէր կարող համեմատվել նրա վերջին խոհարարական «սխրանքի» հետ։
Հաղորդվում է, որ Բարսելոնայի բնակչուհին ծնկի վիրահատություն է տարել վնասվածքից հետո և ընտրել է տեղային անզգայացում, քանի որ ցանկանում էր այդ պրոցեդուրան ուղիղ եթերում տեսնել էկրանին, հայտնում է Jam Press-ը: Պրոցեդուրայից հետո բժիշկը հարցրել է, թե արդյոք նա կցանկանա՞ իր մենիսկը տուն տանել: Բժիշկն այն դրել է փոքրիկ տարայի մեջ։
Մեկ շաբաթ անց աղջիկը կատակով խոսել է իր զուգընկերոջ հետ, որ ցանկանում է իր կռճիկը, «որովհետև դա իմ մի մասն էր, և ես ստիպված էի այն նորից դնել իմ մարմնի մեջ»: «Այնուհետև ես պատրաստեցի բոլոնիեզե, այն դրեցի մեջը և մենք կերանք»,-ասել է Գոնուն:

Испанская инфлюэнсер съела собственный коленный хрящ во время романтического ужина
Испанская инфлюэнсер Паула Гону шокировала и возмутила массы после того, как рассказала, что съела собственный коленный хрящ во время романтического ужина со своим кавалером.
Она описала свой предполагаемый акт самоканнибализма во время выступления в подкасте «113», который в настоящее время имеет более 228 000 просмотров на «Youtube».
«Я съела кусочек собственного мениска», – заявила Паула Гону, у которой более 1,48 миллиона подписчиков на «YouTube» и 2 миллиона подписчиков в «Instagram».
Гону, у которой также почти 650 000 подписчиков в «TikTok», регулярно публикует видео на все темы, от моды до кулинарии. Однако ничто не могло сравниться с ее последним кулинарным «подвигом».
Сообщается, что уроженка Барселоны только что перенесла операцию на колене после травмы и выбрала местную анестезию, потому что хотела увидеть процедуру в режиме реального времени на экране, сообщает «Jam Press». После процедуры врач спросил, не хочет ли она забрать свой мениск домой. Врач поместил его в небольшой контейнер.
Спустя неделю, девушка в шутку обсуждала со своим парнем, что она хочет свой удаленный хрящ, «потому что он был частью меня, и мне пришлось вернуть его в свое тело».