Մբապեն ապագայի վերաբերյալ որոշում կկայացնի մարտին
ՊՍԺ-ի հարձակվող Կիլիան Մբապեն ծրագրում է իր ապագայի վերաբերյալ որոշում կայացնել մարտին, ասել է լրագրող Ֆրանսուա Գալյարդոն։
Աղբյուրի համաձայն՝ 25-ամյա ֆրանսիացին վերջին 15 օրվա ընթացքում կապի մեջ չի եղել «Ռեալի» հետ և ոչ մի պայմանագիր չի կնքել մադրիդցիների հետ։
Մբապեի պայմանագիրը փարիզցիների հետ ավարտվում է 2024 թվականի հունիսին, ուստի այժմ նա ազատ է բանակցել այլ ակումբների հետ։ Այս մրցաշրջանում 25-ամյա ֆրանսիացին բոլոր մրցաշարերում անցկացրել է 26 հանդիպում, դարձել 28 գոլի և 6 գոլային փոխանցման հեղինակ։

Мбаппе определится с выбором будущего клуба в марте
Нападающий ПСЖ Килиан Мбаппе планирует в марте определиться со своим будущим, утверждает журналист Франсуа Галлардо.
По информации источника, 25-летний француз не контактировал с «Реалом» в последние 15 дней и не заключал с мадридцами никакого соглашения. По словам журналиста, Мбаппе дал понять, что определится с будущим клубом в марте.
Контракт Мбаппе с парижанами истекает в июне 2024 года, поэтому сейчас он свободно может вести переговоры с другими клубами. В текущем сезоне 25-летний француз сыграл 26 матчей во всех турнирах, забил 28 голов и сделал 6 голевых передач.