«Տիգրան Սարգսյանը հաստատ Տիմոշենկոյի ճանապարհով է գնալու»
Տիգրան Սարգսյանը երբեք էլ բարոյականության մարմնավորում չի եղել և չի էլ լինի: Մի մարդ, ով իրեն օգնական է նշանակում մանկապիղծի, 16,6 միլիոնով գյուղացիներին կովերի պտուկների մասին դասախոսություններ է կարդում, հարբած ելույթ է ունենում ուսանողների առջև, կողոպտում է հազարավոր քաղաքացիների՝ լողացող դրամի կուրսին անցնելով, Կիպրոսում օֆշոր պահում, սեփական կայֆերի համար ինքնաթիռ վարձում պետական բյուջեի փողերով: Վերջերս էլ իր կառավարությունը մի գազային պայմանագիր բերեց ԱԺ: Նշեմ, որ նմանատիպ պայմանագրի պատճառով էլ Տիմոշենկոն այսօր բանտում փտում է: Նույն բախտն էլ Տիգրան Սարգսյանին է սպասում: Եւ եթե Տիմոշենկոյի համար գոնե Արևմուտքն է պայքարում, ապա Տիգրանի համար սկի տնեցիք չեն պայքարի:
Սերժ և Տիգրան Սարգսյաններն անմիջական պատասխանատվություն են կրում մեր երկրի խնդիրների համար, և երկուսն էլ պետք է պատժվեն:

«Тигран Саркисян наверняка пойдет по стопам Тимошенко»
Тигран Саркисян никогда не был и не будет воплощением нравственности. Человек, который назначает своим помощником педофила, читает сельчанам лекции про методы промывания коровьего вымени на 16,6 млн. долларов, в нетрезвом состоянии выступает перед студентами, опустошает карманы тысяч граждан посредством перехода на плавающий курс драма, держит на Кипре оффшорные счета, в личных интересах арендует за счет средств госбюджета самолеты. А недавно он внес в парламент газовое соглашение. Кстати, именно за аналогичного рода соглашение Тимошенко до сих пор и отбывает свой тюремный срок. Та же участь ждет и Тиграна Саркисяна. И если за Тимошенко хотя бы борется Запад, то за Тиграна не будут бороться даже домашние.
Серж Саргсян и Тигран Саркисян несут непосредственную ответственность за имеющиеся в стране проблемы, и оба должны понести наказание.