Այսօր տեղի է ունենալու ԲՀԿ և ՀԱԿ առաջնորդներ Գագիկ Ծառուկյանի ու Լևոն Տեր-Պետրոսյանի գլխավորությամբ երկու կուսակցությունների պատվիրակությունների հանդիպումը: Այս տեղեկությունը հաստատել են ԲՀԿ խմբակցության պատգամավոր Ստեփան Մարգարյանը և ՀԱԿ խմբակցության ղեկավար Լևոն Զուրաբյանը:
Պատգամավորները չցանկացան մանրամասնել, թե ինչ հարցեր են քննարկվելու այդ հանդիպման ընթացքում՝ ասելով միայն, որ հանդիպումից հետո կտարածվի մամլո հաղորդագրություն:
Հանդիպելու են ԲՀԿ և ՀԱԿ պատվիրակությունները

Сегодня состоится встреча делегаций ППА и АНК во главе с лидерами партий Гагиком Царукяном и Левоном Тер-Петросяном. Данную информацию подтвердили депутат НС от фракции ППА Степан Маргарян и руководитель парламентской фракции АНК Левон Зурабян.
При этом они не пожелали уточнять, какие конкретно вопросы будут обсуждаться в ходе встречи, отметив лишь, что по завершении встречи будет распространено специальное заявление для прессы.
Состоится встреча делегаций ППА и АНК